O nas

Dawno, dawno temu ... gdzieś za siedmioma lasami i siedmiona górami, na skraju wielkiej puszczy stał sobie domek z piernika ...

Nie, nie, to nie bajka ... tak się zaczęła nasza znajomość z piernikiem ... potem kosztowaliśmy tych specjałów kupowanych lub pieczonych przez nasze mamy i babcie, aż w końcu nieśmiało sami zaczęliśmy próbować swoich sił w wypiekaniu tych korzennych pyszności.

Gdy już osiągnęliśmy pewną biegłość w sztuce i zaczęły powstawać pierwsze nasze ozdoby z piernika rozdawaliśmy je wśród krewnych i znajmych jako pachnący i oryginalny prezent świąteczny, aż któregoś roku gdzieś nieśmiało zakiełkował pomysł aby te nasze pierniki poszły w świat.

I tak narodził się "Piernikowy Świat" gdzie chcemy Wam zaoferować to, co wychodzi spod naszych rąk i w co wkładamy całe swoje serce.

Każda z naszych piernikowych ozdób jest jedyna i niepowtarzalna, nie udało nam się stworzyć dwóch takich samych pierniczków, zależy to nie tylko od sposobu zdobienia, ale też od samego ciasta, które pomimo tego, że wypiekane z najlepszych i naturalnych składników, nigdy nie jest jednakowe, niemniej jednak zawsze jest tak samo dobre i aromatyczne.

Facebook